Home Oferta Kontakt
header background
Losowe zdjęcie
Zdjęcie uzrodel_1316001132.jpgZdjęcie uzrodel_1316001159.jpgZdjęcie uzrodel_1438632808.jpgZdjęcie uzrodel_1438632860.jpg
logo

Zespół

          mgr Izabela Lukoszek

 

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczyła w  szkoleniach z  Całościowego Szkolenia z Terapii Ericksonowskiej (Curriculum). Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  

Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz diagnozą psychologiczną. Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń z kręgu psychiatrycznego, w szczególności z osobami z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osoboości oraz chorującymi na schizofrenię.

Udziela wsparcia, pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysów życiowych, zmagania się z trudnymi, stresującymi sytuacjami takimi jak np. strata,śmierć bliskiej osoby, rozstanie, trudności emocjonalne związane ze stanem zdrowia fizycznego, chorobą.

Obecnie pracuje w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, w NZOZ Feniks – w ramach  Dziennego Oddziału Psychiatrycznego,Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic oraz Zespołu Leczenia Środowiskowego. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinami, które zdobywała pracując w Gliwickim Hospicjum oraz Poradni Opieki Paliatywnej. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Chorych Hospicjum w Pyskowicach. Swoją pracę w obszarze psychoterapii poddaje systematycznej superwizji indywidualnej oraz grupowej Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale rozwija swoje umiejętności.  
Więcej na www.izabelalukoszek.pl
 

Izabela Lukoszek - ZnanyLekarz.pl

    

        mgr Marta Tyczewska

 

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła I stopień psychodramy organizowany przez Polski Instytut Psychodramy w Krakowie. Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej w konwencji psychodynamicznej.

 

Doświadczenie zebrała pracując w Szpitalu Powiatowym w Świętochłowicach na oddziale psychiatrycznym, w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Zabrzu, na dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w charakterze kierownika oddziału koordynując przy tym pracą zespołu terapeutycznego oraz Ośrodku Leczenia Nerwic i  Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach.

 

Specjalizuje się w pracy z pacjentami doświadczającymi zaburzeń lękowych, nerwicowych, zaburzeń osobowości, odżywiania czy nastroju. Oferta gabinetu dotyczy również osób będących w kryzysie czy trudnej sytuacji w wyniku której osłabiły się jakość i komfort życia takich jak rozwód, strata bliskiej osoby, niepłodność, trudności w czerpaniu satysfakcji w kontaktach z innymi ludźmi.

 

Cechuje ją empatia, intuicja oraz szacunek do każdej historii życia.

 

Praca poddawana jest superwizji.

 

  

gabinet psychoterapii