Home Oferta Kontakt
header background
Losowe zdjęcie
Zdjęcie uzrodel_1554149481.jpgZdjęcie uzrodel_1554149459.jpgZdjęcie uzrodel_1554149431.jpg
logo

Zespół

          mgr Izabela Lukoszek

 

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii środowiskowej.

Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczyła w wielu  szkoleniach z  Całościowego Szkolenia z Terapii Ericksonowskiej (Curriculum). W trakcie szkolenia I stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy.  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  

Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz diagnozą psychologiczną.

Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń z kręgu psychiatrycznego, w szczególności z osobami z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości oraz chorującymi na schizofrenię.

Udziela wsparcia, pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysów życiowych, zmagania się z trudnymi, stresującymi sytuacjami takimi jak np. strata,śmierć bliskiej osoby, rozstanie, trudności emocjonalne związane ze stanem zdrowia fizycznego, chorobą.

Doświadczenie zawodowe zbudowane w oparciu o pracę w Hospicjum i Poradni Opieki Paliatywnej, Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks – w ramach  Dziennego Oddziału Psychiatrycznego,Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni i Dziennego Oddziału Leczenia Nerwic, a także w ramach Zespołu Leczenia Środowiskowego, w którym koordynowała również pracę psychologów i terpeutów Zespołu Leczenia Środowiskowego.

Swoją pracę w obszarze prowadzenia psychoterapii poddaje systematycznej superwizji indywidualnej oraz grupowej u Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale rozwija swoje umiejętności zawodowe.  
Więcej na www.izabelalukoszek.pl
 

Izabela Lukoszek - ZnanyLekarz.pl

    

        mgr Marta Tyczewska

 

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła I stopień psychodramy organizowany przez Polski Instytut Psychodramy w Krakowie. Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej w konwencji psychodynamicznej.

 

Doświadczenie zebrała pracując w Szpitalu Powiatowym w Świętochłowicach na oddziale psychiatrycznym, w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Zabrzu, na dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w charakterze kierownika oddziału koordynując przy tym pracą zespołu terapeutycznego oraz Ośrodku Leczenia Nerwic i  Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach.

 

Specjalizuje się w pracy z pacjentami doświadczającymi zaburzeń lękowych, nerwicowych, zaburzeń osobowości, odżywiania czy nastroju. Oferta gabinetu dotyczy również osób będących w kryzysie czy trudnej sytuacji w wyniku której osłabiły się jakość i komfort życia takich jak rozwód, strata bliskiej osoby, niepłodność, trudności w czerpaniu satysfakcji w kontaktach z innymi ludźmi.

 

Cechuje ją empatia, intuicja oraz szacunek do każdej historii życia.

 

Praca poddawana jest superwizji.

 

  

gabinet psychoterapii