Home Oferta Kontakt
header background
Losowe zdjęcie
Zdjęcie uzrodel_1316001159.jpgZdjęcie uzrodel_1438632808.jpgZdjęcie uzrodel_1438632860.jpgZdjęcie uzrodel_1316001132.jpg
logo

Zespół

      mgr Izabela Lukoszek

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczyła w  szkoleniach z  Całościowego Szkolenia z Terapii Ericksonowskiej (Curriculum). Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  

Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz diagnozą psychologiczną. Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń z kręgu psychiatrycznego, w szczególności z osobami z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości oraz chorującymi na schizofrenię.

Udziela wsparcia, pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysów życiowych, zmagania się z trudnymi, stresującymi sytuacjami takimi jak np. strata,śmierć bliskiej osoby, rozstanie, trudności emocjonalne związane ze stanem zdrowia fizycznego, chorobą.

Obecnie pracuje w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, w NZOZ Feniks – w ramach  Dziennego Oddziału Psychiatrycznego,Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic oraz Zespołu Leczenia Środowiskowego. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinami, które zdobywała pracując w Gliwickim Hospicjum oraz Poradni Opieki Paliatywnej. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Chorych Hospicjum w Pyskowicach. Swoją pracę w obszarze psychoterapii poddaje systematycznej superwizji indywidualnej oraz grupowej Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale rozwija swoje umiejętności.  
Więcej na www.izabelalukoszek.pl
 

Izabela Lukoszek - ZnanyLekarz.pl

    

     mgr Marta Tyczewska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego w Krakowie. Aktualnie w końcowej fazie szkolenia I stopnia psychodramy organizowanego przez Polski Instytut Psychodramy w Krakowie. Ukończone Studium Podyplomowe dla Biegłych Sądowych Psychologów oraz Kurs Mediatora Sądowego. Praca poddawana jest systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi terapię indywidualną i grupową w konwencji psychodynamicznej. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami z kręgu psychiatrycznego, w szczególności z zaburzeniami nerwicowymi, osobowości oraz zaburzeniami psychotycznymi. Zajmuje się diagnostyką psychologiczną. Pracuje w Szpitalu Powiatowym w Świętochłowicach na oddziale psychiatrycznym, Ośrodku Leczenia Nerwic i  Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Ośrodku „Feniks” w Zabrzu - na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic.

  

gabinet psychoterapii